Zobacz promocje nowość!

-30% na ebooka Rune. Podróż pierwszej tajemnicy. Do końca tygodnia (21.04.2019) za 17,45 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W II numerze kwartalnika Katecheta:  +  Duchowość na wakacjach naznaczona jest łagodnością | Rozmowa z ks. Krzysztofem Grzywoczem, teologiem duchowości, cenionym spowiednikiem i psychoterapeutą  + Mam dobre notowania u Boga | Rozmowa z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem  + Okruchy Biblii w Gwiezdnych Wojnach? | Andrzej Jastrzębski OMI + Syndrom przewlekłego zmęczenia u dzieci i młodzieży | ks. Marcin Kłosowski + Stres pod lupą  | Aleksandra Borkowska + Praca, która już nie uszlachetnia. Czyli kilka słów o wypaleniu zawodowym | Monika Guzewicz W numerze znajdziecie także scenariusze katechez oraz przedstawień okolicznościowych. Ebook porusza temat Katecheta. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: 02/2016.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 0209-1291. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Katecheta nr 02/2016 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany