Każda firma wykonująca przewozy nie obejdzie się bez podstawowego ogniwa, jakim jest kierowca. Warto wiedzieć, na jakich zasadach zatrudnić kierowcę oraz jakie będą konsekwencje tego wyboru. Kwestia rozliczania podróży służbowych także nie należy do najłatwiejszych. Zamieszanie wokół diet oraz ryczałtów za nocleg nadal przysparza w ielu problemów. W książce znalazło się wiele praktycznych porad dotyczących m.in.: • zasad zatrudnienia zawodowego kierowcy, • prawidłowego rozliczania podroży służbowych kierowców, • wypłacania im diet oraz ryczałtów, • zabezpieczenia swoich interesów przed nieuczciwością kierowcy, • kar nakładanych przez ITD. Ebook porusza temat Kierowca. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: firmie. Jeśli interesuje Cię: zarządzanie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: pracownikami w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to sprawy. Jeśli szukasz ebooków o: kadrowe, to jest pozycja dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -34%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie cen w 72 księgarniach

Dla wygody wyświetlamy tylko księgarnie, gdzie ebook jest dostępny

Inne ebooki w kategorii Prawo socjalne, prawo pracy

Ebook Racjonalnie zaplanuj świadczenia socjalne z ZFŚS
Ebook Czas pracy 2016
Ebook Umowy o pracę - zmiany 2016
Ebook Ustawa o pracownikach samorządowych
Ebook  Rewolucja w umowach o pracę
Ebook Umowy o dzieło Jak się bronić przed atakiem ZUS

ISBN 978-8-3269-4670-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kierowca w firmie - zarządzanie pracownikami i sprawy kadrowe Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany