Autor: Szymon Liebert, Listopad 2019 , 110 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 469 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Fulgrim, Horus Rising, The Long Night, The Buried Dagger and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku znajduje się dokładny opis, krok po kroku, każdej misji kampanii głównej. To nie tylko zapis przygody sierżanta Sewczenko, ale i użyteczne porady na to, jak wybrnąć z poszczególnych sytuacji.Skrócona wersja spisu treści:-[Wprowadzenie\-[Opis przejścia\ Nowy początek-[Opis przejścia\ Rozkaz ewakuacji - cz. 1-[Opis przejścia 2; Rozkaz ewakuacji - cz. 2-[Opis przejścia\ Ewakuacja z Pyrrus - cz. 1-[Opis przejścia\ Ewakuacja z Pyrrus - cz. 2-[Opis przejścia\ Pół roku później - cz. 1-[Opis przejścia\ Pół roku później - cz. 2-[Opis przejścia\ Mroźne wtargnięcie - cz. 1-[Opis przejścia\ Mroźne wtargnięcie - cz. 2-[Opis przejścia\ Mroźne wtargnięcie - cz. 3-[Opis przejścia\ Mroźne wtargnięcie - cz. 4-[Opis przejścia\ Infiltracja Stahl Arms - cz. 1-[Opis przejścia\ Infiltracja Stahl Arms - cz. 2-[Opis przejścia\ Skrót przez złomowisko - cz. 1-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 20Informacja o grzeTrzecia część popularnej serii gier FPS.Gra Killzone 3, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Killzone. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: przejścia. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 469 osób
ISBN 978-83-8055-091-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Killzone 3 - opis przejścia - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany