Autor: Susan M. Weinschenk, Listopad 2010 , 160 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 14768 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Przenieś rozgrywkę na wyższy poziom! Poznaj wszystkie możliwości UNREAL ENGINE 5!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Siła skutecznego kliknięcia Jak wykorzystać psychologię w projektowaniu stron internetowych? Jak zachęcić użytkowników serwisu WWW do zakupów? Jak zwiększyć przewagę nad konkurencją? Genialny pomysł na książkę - świetnie zrealizowany. Steve Krug, autor "Nie każ mi myśl eć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych" Co sprawia, że ludzie kupują wybrany produkt online? W jakim celu rejestrują się w określonym serwisie? Dlaczego wierzą informacjom zamieszczonym na stronie WWW? Jak przyciągnąć ich uwagę i sprawić, żeby wybrali Twój produkt, zarejestrowali się w Twoim sklepie, zaufali właśnie Twojej firmie? Stwórz własną, hipnotyzującą stronę internetową! Wykorzystaj wyniki badań nad procesami motywowania i podejmowania decyzji oraz wiadomości z zakresu neurobiologii. Poznaj fascynujące koncepcje z dziedziny neuromarketingu, oparte na elementach psychologii oraz doświadczeniu użytkownika strony internetowej, które pozwolą usprawnić Twój e-biznes. Dowiedz się, jakie nieświadome motywy kierują zachowaniem ludzi, przekonaj się, jak emocje wpływają na dokonywane przez nich wybory oraz w jaki sposób należy wykorzystywać zasady perswazji, aby zachęcić użytkowników serwisu WWW do podjęcia działań czy dokonania zakupów. Dzięki licznym praktycznym przykładom wyraźnie zwiększysz skuteczność oddziaływania własnej strony internetowej oraz podwyższysz związany z nią współczynnik konwersji (CR). Skuteczna perswazja i nieświadomy umysł w tworzeniu stron internetowych Pragnienie przynależności: potęga reguły społecznego dowodu słuszności Uczucie wdzięczności: wykorzystywanie reguł wzajemności i wzajemnych ustępstw Reguła niedostępności: im mniej czegoś jest, tym mocniej tego pragniemy Klęska urodzaju: paraliżujące działanie zbyt dużego wyboru Rola podobieństwa, atrakcyjnego wyglądu i skojarzeń Ludzie jako zwierzęta stadne: internet społecznościowy dziś i jutro Poznaj rewolucyjne spojrzenie na projektowanie stron i zdobądź przewagę nad konkurencją Ebook porusza temat Kliknij. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Wykorzystaj. Jeśli interesuje Cię: neuromarketing, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: projektowaniu w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 14768 osób
ISBN 978-83-246-2746-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kliknij tu! Wykorzystaj neuromarketing w projektowaniu WWW Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany