Zobacz promocje nowość!

-30% na ebooka Gruzja. Magiczne Zakaukazie. Wydanie 2. Do końca dnia (19.05.2019) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do strategicznej gry Knights of Honor, umiejscowionej w realiach średniowiecznych podbojów, opisuje wszystkie istotne elementy rozgrywki, takie jak rozbudowa prowincji, ekonomia, handel, dyplomacja, religia oraz prowadzenie wojen. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Ekran główny-[Rodzina królewska\ Król-[Rodzina królewska\ Królowa- 1;Rodzina królewska\ Książęta-[Rodzina królewska\ Księżniczki-[Dwór królewski\ Marszałek-[Dwór królewski\ Kupiec-[Dwór królewski\ Mnich-[Dwór królewski\ Papież i Patriarcha-[Dwór królewski\ Rządca ziemski-[Dwór królewski\ Budowniczy-[Dwór królewski\ Szpieg-[Prowincja\ Przyciski-[Prowincja\ Rozbudowa-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 27Informacja o grzeRozbudowana strategia czasu rzeczywistego, przygotowana przez zespół developerski Black Sea Studios z akcją rozgrywającą się w czasach średniowiecza. Gra Knights of Honor, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Knights. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8054-180-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Knights of Honor - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany