Poradnik do gry Knights of the Temple zawierający dokładny opis przejścia gry z rozwiązaniami napotkanych po drodze zagadek, a także charakterystykę głównego bohatera wraz z opisem jego umiejętności, zarówno tych specjalnych, jak magicznych.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Bohaterowie-[Umiejętności\ Kombosy-[Umiejętności\ Ataki specjalne r />-[Umiejętności\ Magiczne-[Misja 1\ The Monastery of Belmont-[Misja 2\ Outside the Monastery of Belmont-[Misja 3\ The Catacombs-[Misja 4\ The Correctional Facility of Belmont-[Misja 5\ West Belmont-[Misja 6\ East Belmont-[Misja 7\ The Harbour-[Misja 8\ Acre - The Ancien City-[Misja 9\ Showdown in Acre-[Misja 10\ Showdown in Acre, continued-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 34Informacja o grzeGra zaliczana do gatunku Action/Adventure (typu: hack-and-slash), stworzona przez programistów ze szwedzkiego studia developerskiego Starbreeze, znanego w świecie dzięki dwóm częściom serii Enclave.Gra Knights of the Temple: Infernal Crusade, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, GCN. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Knights. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Temple:. Jeśli interesuje Cię: Infernal, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Crusade w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8050-522-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Knights of the Temple: Infernal Crusade - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany