Autor: Jan Fazlagić, Listopad 2009 , 320 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 14510 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Literatura popularnonaukowa i poradniki [do -45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Bank pomysłów i inspiracji Najważniejsze zmiany w otoczeniu współczesnych firm Zjawiska na rynku pracy, o których nic jeszcze nie wiesz Kapitał intelektualny Twojej firmy (struktura, sposoby pomnażania) Najlepsze warunki dla transferu wiedzy Organizacja ucząca się i popełniająca błędy Wiedza na sprzed aż - marketing i konkurowanie na rynku wiedzy Wiedza to potęga - Francis Bacon Wiesz, że nic nie wiesz? To głębokie i bardzo filozoficzne, jednak w żaden sposób nie poprawi konkurencyjności Twojej firmy. A najgorszą rzeczą, jaka może spotkać polskiego przedsiębiorcę, który w ciągu ostatnich 10 - 20 lat uzyskał stabilizację finansową i rozwinął swoją organizację, jest przekonanie, że nic już nie trzeba zmieniać. Jeśli dalej będziesz stał w miejscu, szybko usłyszysz świst wydawany przez mijającego Cię z dużą prędkością konkurenta z Irlandii, Chin czy zza rogu ulicy. Co zrobić, by nadążyć za światowymi trendami i nie wypaść z rynku? Jak wzbogacać swoje produkty o wyróżniającą się wartość dodaną? W jaki sposób zamienić wiedzę na pieniądze? Aby poznać odpowiedzi na te pytania i - co więcej - móc z powodzeniem wdrażać skuteczne rozwiązania, przede wszystkim powinieneś się dowiedzieć, jak to zrobić. Do you KNOW HOW? Osiągnięcie sukcesu wymaga nowego spojrzenia na szybko zmieniającą się rzeczywistość i o tym właśnie jest ta ciekawa, z polotem napisana Ebook. dr Mirosław Grudzień, prezes VIGO System S.A. (sektor zaawansowanych technologii) Obowiązkowa lektura dla przedsiębiorców i menedżerów zamierzających zwiększyć efektywność wykorzystania know-how w swojej firmie czy organizacji. dr Mariusz Strojny, menedżer, Zarządzanie Wiedzą i Badania Rynkowe KPMG (wiodąca firma doradcza) Wciągająca, napisana z pasją Ebook o tym, jak zamienić wiedzę na pieniądze. Polecam każdemu przedsiębiorcy! dr Bożena Skibicka, MIS (dynamiczna spółka branży IT) Ebook porusza temat działaniu!. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: zdobyć. Jeśli interesuje Cię: przewagę, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: konkurencyjną w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to dzięki. Jeśli szukasz ebooków o: zarządzaniu, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat wiedzą.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 14510 osób
ISBN 83-246-2222-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: KNOW-HOW w działaniu! Jak zdobyć przewagę konkurencyjną dzięki zarządzaniu wiedzą Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany