Autor: , Sierpień 2020 , 147 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5778 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Pomysły na życie pełne sukcesów. / -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Niezwykła rozmowa z ojcem Joachimem Badenim, dominikaninem - Judyta Syrek zadaje pytania o istotę kobiecości, rolę kobiet w życiu państwa i Kościoła. Jej rozmówca - odpowiada mądrze i dowcipnie, odwołuje się do rozmów z małżeństwami, wspomina własne przeżycia, filmy i książki. Ebook porusza temat Kobieta. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: tajemnica. Jeśli interesuje Cię: Joachimem, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Badenim w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to rozmawia. Jeśli szukasz ebooków o: Judyta, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -23%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5778 osób
ISBN 8-3602-9344-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kobieta boska tajemnica. Z ojcem Joachimem Badenim rozmawia Judyta Syrek Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany