Autor: Paweł "PaZur76" Surowiec, Czerwiec 2020 , 121 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 668 osób

Zobacz promocję nowość!

Choose from Jurassic World Evolution and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry "Kompania Braci: Na linii frontu" to opis przejścia wszystkich misji w kampaniach wojennych po obu stronach frontu: brytyjskiej "Wyzwolenie Caen" oraz niemieckiej "Operacja Market Garden". Kompania Braci: Na linii frontu - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Misja 8 "Oosterbeek: der Hexenkessel" (Operacja Market Garden )Misja 1 "Authie: Synowie Brytanii" (1) (Wyzwolenie Caen)Misja 7 "Caen: Próba ogniowa" (1) (Wyzwolenie Caen)Misja 8 "Caen: Front burzowy" (1) (Wyzwolenie Caen)Misja 9 "Bourguebus: Naprzód" (1) (Wyzwolenie Caen)Misja 2 "Wolfheze: Wrześniowy śnieg" (1) (Operacja Market Garden)Misja 6 "Caen: Do miasta" (1) (Wyzwolenie Caen)Misja 7 "Powrót do Valkenswaard" (1) (Operacja Market Garden)Misja 4 "Autostrada 69" (1) (Operacja Market Garden)Misja 6 "Arnhem: Ostatni most" (Operacja Market Garden)Informacja o grzeCompany of Heroes: Opposing Fronts jest rozszerzeniem bestsellerowej strategii czasu rzeczywistego, wydanej w 2006 roku i opatrzonej w Polsce podtytułem Kompania Braci. Posiadacze komputerów PC mają więc okazję ponownie przenieść się w burzliwy okres II Wojny Światowej, aby sprawdzić się jako militarni dowódcy. Warto zauważyć, że niniejszy produkt funkcjonuje samodzielnie.Gra Company of Heroes: Opposing Fronts, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Kompania. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Braci:. Jeśli interesuje Cię: frontu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 668 osób
ISBN 978-83-8054-349-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kompania Braci: Na linii frontu - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany