Autor: Nancy C. Muir, Marzec 2009 , 384 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7701 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Wędrówki przez czas. Nieoczywiste rozmowy o dziejach Europy. Do końca dnia (24.01.2022) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Senior w krainie informatyki Kto powiedział, że komputer to urządzenie wyłącznie dla ludzi młodych? To przecież taka sama maszyna, jak mikrofalówka, kosiarka czy samochód. Czytelna instrukcja obsługi, kilka ułatwiających użytkowanie wskazówek i ten cud techniki stanie się również Twoją ulubioną zabawką. Pozbądź się niepotrzeb nych lęków, związanych z nowoczesnymi technologiami. Wiek nie stoi przecież na przeszkodzie ludziom, którzy są ciekawi świata! Dzięki tej pierwszorzędnej książce już wkrótce nauczysz się tworzyć dokumenty tekstowe, wysyłać wiadomości e-mail, korzystać z programów multimedialnych czy buszować po internecie. A to dopiero początek. Po niedługim czasie zaczniesz nabywać umiejętności w takim tempie, że staniesz się naprawdę zaawansowanym użytkownikiem komputera osobistego. Wszak wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dobieranie sprzętu idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb. Praca z drukarkami, skanerami, faksami i nagrywarkami. Wykonywanie obliczeń za pomocą arkusza kalkulacyjnego. Oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć, słuchanie muzyki. Ochrona oraz konserwacja systemu Windows. Ponadto znajdziesz tu dekalogi: 10 skrótów klawiaturowych, 10 przydatnych stron internetowych. DODATEK SPECJALNY: Wskazówki dotyczące skutecznego wyszukiwania informacji w internecie Na co warto zwrócić uwagę podczas kupowania komputera? Ebook porusza temat Komputer. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: seniorów. Jeśli interesuje Cię: Informatyka, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: bystrzaków w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7701 osób
ISBN 978-83-246-1952-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Komputer dla seniorów. Informatyka dla bystrzaków Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany