Autobiografia najbardziej skutecznego snajpera w Oddziałach Specjalnych.Akcja, akcja, akcja! Fascynująca, trzymająca w napięciu, zaskakująco realistyczna i budząca emocje opowieść z frontu walk amerykańskich komandosów z globalnym terroryzmem. Nicholas Irving, przez kolegów okrzyknięty jako KOSIARZ, komandos 3 Batalionu 75 Pułku Ranger, został uznany za najbardziej skutecznego sna jpera z 33. udokumentowanymi zabójstwami. Chociaż bardzo możliwe, że podczas działań ofiar było więcej.   To prawda o poświęceniu i braterskiej przyjaźni w obliczu zagrożenia życia. Żadna inna Ebook nie sięga tak głęboko w życie amerykańskiego żołnierza i żadna nie robi tego tak dobrze. Ebook porusza temat Kosiarz. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Autobiografia. Jeśli interesuje Cię: najbardziej, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: skutecznego w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to snajpera. Jeśli szukasz ebooków o: specjalnych, to jest pozycja dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie cen w 72 księgarniach

Dla wygody wyświetlamy tylko księgarnie, gdzie ebook jest dostępny
ISBN 978-83-280-3284-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kosiarz. Autobiografia najbardziej skutecznego snajpera sił specjalnych USA Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany