Przed Tobą inspirujący przewodnik po wymagającym świecie branży kreatywnej, rychłych deadline'ów i potrzeby nieustannej błyskotliwości. Ebook porusza temat Kreatywność. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: zawołanie. Jeśli interesuje Cię: odkryć, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: rozwinąć w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wewnętrzną. Jeśli szukasz ebooków o: twórczą, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Znajdź tani lot:

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-8-3938-5526-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany