Autor: Publikacja Zbiorowa, Luty 2018 , 320 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2479 osób

Zobacz promocję nowość!

Get <em>Amazon Web Services for Mobile Developers</em>  and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Kolejny numer kwartalnika Kronos, poświęcony radykalnym poszukiwaniom religijnym, neopogaństwu i narodowemu mesjanizmowi: Bronisław Trentowski, Bożyca Emilia Lipiec o zagadkowym dziele Trentowskiego Stanisław Pieróg o gnozie Trentowskiego i mistycyzmie Mickiewicza Wawrzyniec Rymkiewicz o różnojedni Ponadto: Luo Bozhong o historiozofii Cieszkowskiego Dawid Rogacz o chińskich cz ytelnikach Cieszkowskiego Krystian Pawlaczyk o pojęciu narodu historycznego u Cieszkowskiego i Hegla Paweł Rojek o mesjanizmie i nowoczesności Daria Chibner o Niesamowitej Słowiańszczyźnie Marii Janion Antoni Szwed, Rozum i wiara u Johna Lockea na historycznym tle siedemnastowiecznej Anglii Bronisław Świderski, Wiara jest buntem: Luter i Kierkegaard Andrzej Słowikowski o Mowach budujących Kierkegaarda Tadeusz Zatorski, Nawrócenie Winckelmanna Ebook porusza temat KRONOS. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: 4/2017. Jeśli interesuje Cię: Bożyca, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Trentowskiego w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2479 osób
ISBN 1899-9484. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: KRONOS 4/2017. Bożyca Trentowskiego Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany