Autor: Renata Myczka, Grudzień 2017 , 160 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11215 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Podręczniki do algorytmiki, których będziesz potrzebować! [Drukowane -40%| Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

  W książce Kryzys to nie koniec. Odkryj w sobie siłę i rozpocznij życie na nowo autorka przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy kryzysu i pomoże Ci wyjść z niego obronną ręką. Zrobi to jednak w sposób przystępny, intuicyjny, a przede wszystkim wyrażający zrozumienie dla Twoich uczuć. Kryzys emocjonalny (psychologiczny) dotyka każdego z nas na jakimś etapie naszego życia. Być może właśnie Ty go obecnie doświadczasz, a może niedawno stał się on Twoim udziałem. Rozwód, rozstanie, utrata pracy, żałoba, samotność, kłopoty ze zdrowiem, problemy finansowe, przejście na emeryturę, wypadekto tylko jedne z nielicznych wydarzeń, które mogą wywołać u Ciebie kryzys. Publikacja ta pozwoli Tobie zmierzyć się z tym, co przeżywasz, poradzić sobie z bólem, odkryć w sobie siłę i dokonać przełomu w Twoim funkcjonowaniu. W książce tej przyjrzysz się metaforze kryzysu jako wspinaczki pod górę. Szlaku krętym, trudnym, ale prowadzącym na szczyt. Skoro już trzymasz ją w dłoniach to wiedz, że dzięki niej: Odnajdziesz zrozumienie dla własnych przeżyć, uczuć i zachowań Dowiesz się czym jest kryzys emocjonalny i zweryfikujesz, czy Ty go właśnie doświadczasz Znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania (Dlaczego ja? Dlaczego teraz? Dlaczego tak boli?) Zrozumiesz jaki sens niesie Twoje cierpienie Odkryjesz własne blokady, które każą Ci tkwić w miejscu Poznasz konkretne techniki i narzędzia pomocy sobie Zyskasz dystans do własnych lęków i zmierzysz się z własnymi ograniczeniami Zwiększysz wiarę w siebie i swoje możliwości Otrzymasz praktyczne wskazówki i kompleksowe ujęcie tematu a dzięki temu będziesz mógł pomóc samemu sobie i otworzyć się na nowy rozdział w swoim życiu. ________________________________________________________________________________ Renata Myczka coach kryzysowy, psychopedagog, socjoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych. Na co dzień pomaga osobom przechodzącym przez trudne sytuacje życiowe i zmagającym się z bolesnymi emocjami.   Ebook porusza temat Kryzys. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: koniec.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11215 osób
ISBN 978-83-658-3702-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kryzys to nie koniec Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany