Autor: Piotr Skubiszewski, Janusz Stańczyk, Wrzesień 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6075 osób

Zobacz promocję nowość!

-42.17% na kurs wideo. Do końca tygodnia (27.09.2020) za 39,90zł. Do części kursów dodawany jest darmowy ebook.

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Tom zawiera wystąpienia z konferencji zorganizowanej z okazji dwudziestej piątej rocznicy powołania Profesora Krzysztofa Skubiszewskiego na urząd ministra spraw zagranicznych RP. Autorzy tekstów uznani polscy ambasadorowie oraz profesorowie prawa i politolodzy, którzy wspólnie konstruują sylwetkę wybitnego dyplomaty podsumowują rządy Profesora (19891993) pierwszego ministra spraw zagranicznyc h RP po odzyskaniu niepodległości oraz prowadzoną przez niego politykę zewnętrzną państwa. W tomie znajdziemy również bardziej prywatne wspomnienia związane z osobą ministra Skubiszewskiego. Ebook porusza temat Krzysztof. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Skubiszewski. Jeśli interesuje Cię: Minister, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Zagranicznych w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -16%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6075 osób
ISBN 9788323522867. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Krzysztof Skubiszewski. Minister Spraw Zagranicznych RP 1989-1993 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany