Autor: Filip Springer, Listopad 2017 , 0 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7354 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza! / Ebooki i audiobooki autora do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Budynki objawiają swą magiczną moc zawsze w momentach nieoczekiwanych. Umożliwiają dialog z pejzażem, pozwalają się nim zachwycić, lepiej go poczuć i zrozumieć. Rozumienie architektury to rozumienie świata, w którym na co dzień przebywamy fragment Księgi zachwytów Autor bestsellerowych książek Miedzianka, Wanna z kolumnadą czy 13 pięter tym razem przygotował przewodnik po tym, co w Polsce pię kne, znaczące, koszmarne, monumentalne i widowiskowe. Filip Springer przejechał całą Polskę, a teraz my, podążając jego śladem, możemy spojrzeć na nowo na gmachy, które zachwycają lub straszą. Ale ta Ebook jest czymś więcej niż przewodnikiem po polskiej architekturze ostatnich ponad siedemdziesięciu lat. To również opowieść o polskiej historii historii polskiego gustu, myślenia o przestrzeni, o tym, co ładne, i o tym, co użyteczne, zapisanej w kamieniu, szkle, betonie i aluminium. Autor, przemierzając Polskę, znalazł ciekawe realizacje, które powstały we wszystkich jej zakątkach po 1945 roku. Z właściwą sobie przenikliwością, erudycją i iście angielskim poczuciem humoru opowiada o najróżniejszych budynkach: znanych, jak Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, zupełnie zapomnianych, jak dom handlowy w Mławie, starych, jak planetarium w Chorzowie, całkiem nowych, jak Pixel w Poznaniu, spektakularnych, jak Sky Tower we Wrocławiu, niepozornych, jak świetlica wiejska w Rakowni. Czytając ten przewodnik pamiętaj słowa duńskiego architekta Steena Eilera Rasmussena, że budynki należy poznawać czynnie i po lekturze najlepiej wyjdź z domu i spotkaj się z nimi osobiście fragment Księgi zachwytów Ebook porusza temat Księga. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: zachwytów.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7354 osób
ISBN 9788326818363. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Księga zachwytów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany