Ebook będzie przydatna dla studentów kierunków ścisłych przygotowujących swoje prace licencjackie lub magisterskie, a także pracowników naukowych stających przed koniecznością dostarczenia złożonego w LATEX-u artykułu do czasopisma naukowego. LATEX jest językiem niskiego poziomu, posiada ok. 300 pierwotnych sekwencji sterują-cych, które nie są rozkładalne na prostsze funkcje. Rozumie ok. 900 sekwencji sterują-cych zbudowanych z sekwencji pierwotnych. Są one częścią wbudowanego słownika i możliwe jest budowanie z nich makr i wygodnego interfejsu użytkownika. Obecnie używany, standardowy format LATEX-a powstał w 1994 r. Ebook porusza temat niecierpliwych. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: pierwsza. Jeśli interesuje Cię: Wydanie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: drugie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to poprawione. Jeśli szukasz ebooków o: uzupełnione, to jest pozycja dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie cen w 72 księgarniach

Dla wygody wyświetlamy tylko księgarnie, gdzie ebook jest dostępny

Inne ebooki w kategorii Naukowe i akademickie

Ebook Domowe laboratorium naukowe. Zrób to sam
Ebook Media religijne i wyznaniowe  w Polsce i na świecie
Ebook Psalmista szowinizmu - Rudyard Kipling wobec Indii i Indusów
Ebook STREFY ZAKAZU LOTÓW W INTERWENCJI HUMANITARNEJ
Ebook Wizerunek kobiety w mediach
Ebook Niezbędnik o dysleksji i terapii

ISBN 978-8-3796-9180-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: LaTeX dla niecierpliwych. Część pierwsza. Wydanie drugie poprawione i uzupełnione Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany