Autor: Scott Anderson, Czerwiec 2014 , 657 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10361 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - POZNAJ HISTORIĘ!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Napisana z rozmachem, pełna barwnie nakreślonych postaci awanturników, szpiegów, przywódców plemiennych, dyplomatów opowieść o Arabii w czasie I wojny światowej. Ebook jest w istocie wielkim reportażem o wojnie, zdradzie i grze o władzę nad Bliskim Wschodem. Bohaterem książki jest Lawrence z Arabii, brytyjski historyk z wykształcenia, archeolog z pasji rozmiłowany w kulturze arabskiej, ofi cer i pisarz. W 1914 roku został przydzielony do służb wywiadu w Kairze. Jego legenda miała już wiele wcieleń w literaturze i filmie, m.in. słynnym obrazie Davida Leana Lawrence z Arabii z tytułową rolą Petera O'Toole'a. Scott Anderson ukazuje nowe oblicze Lawrence'a i obala przyjęte poglądy na to, jak powstał dzisiejszy Bliski Wschód. Ebook porusza temat Lawrence. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Arabii. Jeśli interesuje Cię: zdrada, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: szaleństwo w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to mocarstw. Jeśli szukasz ebooków o: powstał, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat dzisiejszy.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10361 osób
ISBN 9788363986681. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Lawrence z Arabii. Wojna, zdrada, szaleństwo mocarstw. Jak powstał dzisiejszy Bliski Wschód Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany