Autor: Anna Marek, Sierpień 2014 , 300 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1316 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Książkowe lekcje programowania z C# [Drukowane -40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Sytuacja sanitarna w Warszawie w przededniu wybuchu Powstania Warszawskiego Przygotowanie kadr medycznych Zaopatrzenie w leki, materiał i sprzęt medyczny Służby medyczne przed godziną "W" Zaopatrzenie medyczne Warszawy podczas powstania Praga, Ochota i Wola 511 sierpnia Stare Miasto 1 sierpnia2 września Powiśle 1 sierpnia6 września Czerniaków 1 sierpnia23 września Mokotów 1 sierpnia27 września Żoliborz 1 sierpnia30 września Śródmieście 1 sierpnia2 października Ebook porusza temat Leczenie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Służba. Jeśli interesuje Cię: medyczna, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: powstańczej w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Warszawie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -12%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1316 osób
ISBN 9788311134508. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Leczenie ran. Służba medyczna w powstańczej Warszawie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany