Autor: Artur "Arxel" Justyński, Październik 2019 , 273 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 273 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Program Arcade Games, Developing 2D Games with Unity and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry LEGO Harry Potter: Lata 1-4 zawiera wszystkie informacje potrzebne młodemu czarodziejowi do ukończenia gry w 100%.Skrócona wersja spisu treści:-[Wprowadzenie\-[Podstawy\ - Garść porad-[Podstawy\ - Zaklęcia i zdolności magiczne-[Podstawy\ - Przedmioty-[Podstawy\ - Dziurawy Kocioł i Ulica Pokątna- 1;Kody\-[Opis przejścia - Rok 1\ - Początek magii-[Opis przejścia - Rok 1\ - Hogwart-[Opis przejścia - Rok 1\ - Wyjście z lochu-[Opis przejścia - Rok 1\ - Hogwart-[Opis przejścia - Rok 1\ - Pechowa miotła-[Opis przejścia - Rok 1\ - Hogwart-[Opis przejścia - Rok 1\ - Dział Ksiąg Zakazanych-[Opis przejścia - Rok 1\ - Hogwart-[Opis przejścia - Rok 1\ - Zakazany Las-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 142Informacja o grzePrzygody słynnego czarodzieja Harry'ego Pottera w wydaniu LEGO. W grze uzyskujemy możliwość zapoznania się z przygodami mającymi miejsce w czterech pierwszych częściach powieści J. K. Rowling.Gra LEGO Harry Potter: Years 1-4, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3, Wii, PS2, PSP, NDS. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska. Ebook porusza temat Potter. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 273 osób
ISBN 978-83-8054-952-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: LEGO Harry Potter Lata 1-4 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany