To poradnik dla podróżników zbłąkanych w Krainie Smoków, która nas zewsząd otacza. Znajdziecie w nim charakterystyki poszczególnych rodzajów smoków, a także wskazówki, z którymi osobnikami można się zaprzyjaźnić, a które należy omijać szerokim łukiem. tom: 0cm">Leksykon smoków jest pięknie ilustrowany przez Jolantę Jaworską. Polecamy go zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Najlepiej czytajcie go razem, komentując na bieżąco i dzieląc się wrażeniami. Bo każdy z nas kiedyś spotkał smoki.

Ebook porusza temat Leksykon. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: smoków. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: początkujących w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to smokolubów.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Humor

Ebook Wielcy ludzie w anegdocie
Ebook Z pamiętnika ogrodnika
Ebook Księga studencka, tom 1
Ebook 365 sposobów jak uszczęśliwić kobietę
Ebook Jak wydać książkę w Krainie Smoków
Ebook Lemingi. Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków

ISBN 978-8-3794-9046-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Leksykon smoków, czyli poradnik dla początkujących smokolubów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany