Autor: Bubrowiecki Andrzej, Lipiec 2020 , 240 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1938 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Beskid Śląski, Żywiecki i Mały. Wydanie 2. Do końca dnia (11.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Dowiedz się, jak uporządkować najważniejsze obszary swojego życia i przejąć nad nimi kontrolę. Ta Ebook to zbiór narzędzi, wskazówek i sugestii, które mogą przyczynić się do tego, że staniesz się osobą działającą efektywniej i nauczysz się mądrzej gospodarować swoim czasem. Wiedzę zawartą w tej książce można wykorzystać do: wytyczania jasnych celów oparte na wartościach poznania skutecznych me tod planowania pozbywania się złych nawyków rozwijania samodyscypliny i determinacji zwalczania pokusy odkładania spraw na później opanowania umiejętności skupiania się na wykonywanej pracy dowiedzenia się, jak realizować więcej zadań w krótszym czasie podniesienia na wyższy poziom swojej produktywności finansowej Liczy się
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1938 osób
ISBN 978-8-3775-8578-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Liczy się efekt Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany