Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5424 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Joga dla ciała, oddechu i umysłu. Program przywracania równowagi życiowej. Do końca dnia (30.10.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

LOVE VEGAN zachęca do uprawiana sportu oraz gotowania pysznych i zdrowych potraw z warzyw, owoców, strączków, orzechów i zbóż. To praktyczny przewodnik, który krok po kroku prowadzi nas po kuchni roślinnej. Ebook zawiera gotowy i uniwersalny jadłospis wegański na trzy tygodnie, po pięć posiłków dziennie, w trzech poziomach kaloryczności, z gotową listą zakupów oraz szeregiem wskazówek do samodzi elnego komponowania posiłków. W zmianie nawyków żywieniowych najgorszy jest brak pomysłu na to, co zjeść. Chyba że znajdzie się książkę taką jak Love Vegan z praktycznymi poradami i gotowym jadłospisem! Wtedy można z przyjemnością zanurzyć się w świecie pysznej i inspirującej kuchni roślinnej. Polecam tę odkrywczą i ciekawą kulinarną przygodę wszystkim, którzy chcą zdrowo i smacznie zjeść! Paulina Holtz. Wiele osób, które chcą zmienić dietę, nie potrafi sobie wyobrazić życia bez mięsa czy innych produktów odzwierzęcych. Ebook Love Vegan w piękny sposób odpowiada na trudne pytania i inspiruje do radosnego roślinnego szaleństwa na bazarze i w kuchni. Polecam Paulina Przybysz.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5424 osób
ISBN 9788326820427. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Love Vegan Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany