Autor: Agata Rybus, Maciej Wiktor Kornobis, Grudzień 2017 , 241 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4650 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Święto Excela! Kategoria office za -60%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jak kształtują się relacje miedzy człowiekiem a przedmiotem? Czy obiekt materialny jest mediatorem znaczeń czy może aktywnym uczestnikiem i współtwórcą rzeczywistości? Autorzy tekstów składających się na tom Ludzie w świecie przedmiotów próbują odpowiedzieć na te pytania, ukazując wielowymiarowe relacje między człowiekiem a przedmiotem. Publikacja w ten sposób staje się kolejnym głosem w interdy scyplinarnej dyskusji poświęconej materialności, toczonej od początku lat 90. przez przedstawicieli różnych nurtów nauk społecznych i humanistycznych. Ebook porusza temat Ludzie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: świecie. Jeśli interesuje Cię: przedmiotów, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: przedmioty w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to świecie. Jeśli szukasz ebooków o: Atropologia, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat rzeczy.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -19%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4650 osób
ISBN 9788323520030. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Ludzie w świecie przedmiotów, przedmioty w świecie ludzi. Atropologia wobec rzeczy Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany