Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki MEDICAL EDUCATION / cała oferta -35%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj metody i reguły tworzenia najbardziej funkcjonalnych stron WWW Jak stworzyć doskonały projekt interfejsu użytkownika? Jak sprawić, aby użytkownik nie miał żadnych trudności podczas pracy z aplikacją? Jak budować aplikacje łączące w spójną całość nawet wykluczające się elementy? Doskonała strona interneto wa to taka, która angażuje i wciąga użytkownika, a poruszanie się po niej jest łatwe, wręcz intuicyjne. Jak wszędzie, tak i tutaj liczy się dobre pierwsze wrażenie! Atrakcyjny wygląd, szybki dostęp do interesujących informacji i ciekawe usługi -- jak to wszystko osiągnąć, aby pozyskać i przywiązać użytkowników do swojej strony? Ebook "Magia interfejsu. Praktyczne metody projektowania aplikacji internetowych" zawiera krytyczną ocenę wszystkich elementów strony z punktu widzenia jej użytkownika. Jednocześnie zaś oferuje gotowy zestaw praktycznych rad i niezbędnych wskazówek. Każda czynność, którą użytkownik chce wykonać na stronie internetowej, została tu potraktowana i rozpatrzona jako chwila. Twoim zadaniem jest sprawić, aby każda z tych chwil była przyjemna, a ponadto w pełni wykorzystana i efektowna. Dzięki temu podręcznikowi nauczysz się, jak krok po kroku tworzyć perfekcyjne projekty oraz przyjazne w obsłudze i intuicyjne strony WWW -- bez względu na stopień ich skomplikowania. Projektowanie elementów strony Słowa-klucze i frazy zachęcające do działania Klipy wideo Przeglądanie wyników wyszukiwania Usprawnianie wyszukiwania Standaryzacja interfejsów odtwarzaczy wideo Projektowanie formularzy Poka-yoke w edycji Zarządzanie informacjami Organizacja zawartości metodą "przeciągnij i upuść" Trzy filary dobrego bloga Nie lekceważ potęgi chwili! Twórz przyjazne użytkownikom strony internetowe! Ebook porusza temat interfejsu. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Praktyczne. Jeśli interesuje Cię: metody, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: projektowania w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to aplikacji. Jeśli szukasz ebooków o: internetowych, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4477 osób
ISBN 978-83-246-1943-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Magia interfejsu. Praktyczne metody projektowania aplikacji internetowych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany