Autor: Louis John Philip, Louis McDonald Karen, Lipiec 2020 , 150 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1828 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Dom minimalisty. Pokonaj bałagan i ciesz się uporządkowanym życiem. Do końca dnia (12.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Większość rodziców robi wszystko, by okazać swoim dzieciom miłość, troskę i zrozumienie. Oczywiście nie ma idealnych ojców ani idealnych matek wszyscy popełniają błędy, powielają schematy ze swojego dzieciństwa i mimo dobrych chęci czasem postępują niewłaściwie. Dzieci nie potrzebują jednak rodziców perfekcyjnych potrzebują rodziców, którzy je szanują, słuchają ich oraz próbują je zrozumieć. J ak zadbać o prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka? Tego uczą autorzy książki Mały człowiek, wielkie potrzeby. Karen i John Louisowie napisali ten poradnik po tym, jak prowadzone przez nich warsztaty Good Enough Parenting odniosły ogromny sukces. Swoją filozofię mądrego wychowania opierają na przekonaniu, że najważniejsze jest zaspokajanie podstawowych potrzeb emocjonalnych, do których należą: przywiązanie i akceptacja, zdrowa autonomia i kompetencje, realistyczne granice, realistyczne oczekiwania oraz wartości duchowe i wspólnota. Autorzy przekonują, że zaspokojenie tych potrzeb jest kluczowe dla prawidłowego, zdrowego rozwoju dziecka. Tłumaczą, że źródło większości zaburzeń, problemów z samooceną czy trudności w relacjach stanowią właśnie niezaspokojone potrzeby emocjonalne z okresu dzieciństwa. Toksyczne czy bolesne doświadczenia prowadzą do negatywnych wzorców myślenia, odczuwania, zachowania, które potem dzieci wnoszą w dorosłe życie, w relacje z partnerem czy w końcu we własne rodzicielstwo. To Ebook dla Ciebie, jeśli chcesz: poznać podstawowe potrzeby emocjonalne swojego dziecka nauczyć się, jak zaspokajać te potrzeby w zrównoważony sposób zbudować bliską więź z dzieckiem konstruktywnie radzić sobie z codziennymi trudnościami uniknąć zaszczepiania dziecku dysfunkcyjnych postaw i zachowań wychować samodzielne i emocjonalnie zdrowe dziecko. Ebook porusza temat człowiek. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wielkie. Jeśli interesuje Cię: potrzeby, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zadbać w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to prawidłowy. Jeśli szukasz ebooków o: rozwój, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat emocjonalny.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1828 osób
ISBN 9788374897013. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Mały człowiek wielkie potrzeby. Jak zadbać o prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany