Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego / PRAWO -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Przystępny podręcznik dla użytkowników Chcesz szybko tworzyć rozbudowane witryny internetowe? Chcesz wygodnie zarządzać użytkownikami własnych serwisów WWW? Chcesz móc łatwo dodawać nowe informacje do witryny? Zaawansowane systemy zarządzania treścią (CMS), takie jak Mambo, pozwalają t worzyć rozbudowane i łatwe w zarządzaniu witryny internetowe nawet osobom, które nie znają języków programowania używanych w aplikacjach sieciowych. Mambo umożliwia między innymi błyskawiczne budowanie stron internetowych za pomocą edytora wizualnego, sprawne zarządzanie kontami użytkowników czy kontrolowanie wyglądu serwisu przy użyciu prostych szablonów. Ponadto w internecie dostępnych jest wiele bezpłatnych rozszerzeń, które pozwalają rozbudować witrynę o sklep internetowy czy fora, a także dodać wiele innych ciekawych funkcji, zwiększających funkcjonalność serwisu. Ebook "Mambo. Tworzenie, edycja i zarządzanie stroną" pomoże Ci szybko poznać możliwości jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Dzięki niej dowiesz się, jak zainstalować i skonfigurować Mambo, przygotowywać łatwe w edycji serwisy i zapewniać atrakcyjny styl witryny przy użyciu arkuszy CSS. Nauczysz się zarządzać kontami użytkowników, instalować dodatkowe narzędzia w celu rozszerzenia możliwości witryny czy dodawać boty oferujące wartościowe usługi. Instalowanie i konfigurowanie Mambo Przygotowywanie i korzystanie z szablonów Zarządzanie kontami użytkowników serwisu Porządkowanie zawartości za pomocą sekcji i kategorii Zarządzanie treścią witryny Zarządzanie menu Dodawanie funkcjonalności przy użyciu komponentów, modułów i botów Zarządzanie serwisami bazującymi na Mambo Poznaj system Mambo i zostań administratorem własnej rozbudowanej witryny internetowej. Ebook porusza temat Tworzenie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: edycja. Jeśli interesuje Cię: zarządzanie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: stroną w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Niebieski. Jeśli szukasz ebooków o: podręcznik, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 641 osób
ISBN 978-83-246-0998-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Mambo. Tworzenie, edycja i zarządzanie stroną. Niebieski podręcznik Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany