Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Opanuj perfekcyjny akcent!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Rodzicu, wspieraj swoje dziecko Problemy związane z jedzeniem Dbanie o wystarczającą aktywność fizyczną Radzenie sobie z obsesją związaną z wagą Wprowadzanie zdrowych posiłków To ogromnie mądra i bardzo przydatna Ebook dla każdego, kto stara się przekazać dzieciom zdrowe komunikaty na tema t odżywiania, wagi, figury i ruchu dr Michael P. Levine, współredaktor Preventing Eating Disorders Zdrowe i szczęśliwe dziecko Bycie rodzicem współczesnego nastolatka wymaga nie lada odwagi i mądrości. Musisz być nie tylko lekarzem domowym, opiekunem i autorytetem, ale również psychologiem i dietetykiem. Szczególnie to ostatnie zadanie nie jest łatwe -- wszak jesteśmy dziś otoczeni wysokokalorycznym jedzeniem o bardzo niskiej wartości odżywczej. Dorastające dzieci, wychowywane w kulturze podziwu dla szczupłych ciał, są niezadowolone ze swojego wyglądu. Rezultatem nazbyt często bywa niszczący zdrowie nadmiar albo niedobór wagi czy zagrażające życiu zaburzenia jedzenia. Dowiedz się, jak przekazać dzieciom jasne informacje na temat odżywiania, kalorii, niewłaściwego jedzenia poza domem oraz niebezpieczeństw związanych ze stosowaniem diet. Ta Ebook opiera się na wieloletnich badaniach, przeprowadzonych z udziałem nastolatków oraz ich rodzin. Wprowadzając w życie praktyczne wskazówki, proponowane przez dyplomowanego dietetyka i matkę czworga dzieci, sprawisz, że twoje pociechy: zaakceptują swoje ciała i zmiany zachodzące w okresie dojrzewania; zmienią dietę, wprowadzając zdrowe i smaczne jedzenie oraz odrzucając wysokokaloryczne śmieci; umieszczą w planie dnia aktywność ruchową, która zacznie sprawiać im przyjemność; zaczną zauważać, że osoby o różnych rozmiarach mogą być zdrowe i piękne; odrzucą chorobliwy dyktat mediów, przekonujących, że tylko chude jest piękne. Ebook porusza temat jestem. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: grubasem?. Jeśli interesuje Cię: Przekonaj, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: nastolatka w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to zdrowej. Jeśli szukasz ebooków o: żywności, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat ćwiczeń.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5300 osób
ISBN 978-83-246-1704-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Mamo, czy jestem grubasem? Przekonaj nastolatka do zdrowej żywności i ćwiczeń Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany