Autor: Michał Wawrzyniak, Kwiecień 2016 , 15 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2829 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Lektury / Nasza Księgarnia [-30%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Szablon maski do samodzielnego składania, którą możesz zrobić w domu. Takie manualne zajęcie, to fantastyczny sposób na relaks, ale też ćwiczenie na koncentrację, precyzję i skupienie. Gwarantujemy, że wykonując maskę samemu, z dziećmi, partnerem lub partnerką albo ze znajomymi &nd ash; spędzisz świetne chwile. TO COŚ WIĘCEJ NIŻ SAMA MASKA! "Zakaz Stękania" to idea Michała Wawrzyniaka, z którą utożsamiają się dziesiątki tysięcy osób na świecie. Osiołek Ici Ici, który jest jej ucieleśnieniem, codziennie inspiruje ich do tego, aby: nie gadać, ale działać, nie narzekać, tylko szukać rozwiązań, wyładować i oczyścić emocje w pozytywny sposób. Dlatego składanie maski może być dla Ciebie pewnego rodzaju „medytacją” nad tą ideą i tym, jak z niej korzystasz. To także doskonały moment na wspólny rozwój ze znajomymi, wymianę wniosków lub przekazanie cennych życiowych lekcji dzieciom! Może ktoś w Twoim otoczeniu za dużo marudzi? Weź sprawy w swoje ręce i zainspiruj go do innego podejścia. PODEJDŹ KREATYWNIE :) Maska, którą będziesz wycinać i sklejać to Twoje pole do popisu. Ogranicza Cię tylko kreatywność. :) Możesz wykorzystać kolorowe i błyszczące papiery, kartony do recyklingu, kolorowe pianki, naklejki i farby, aby nadać Ici Ici stylu. JAK WYKORZYSTASZ GOTOWĄ MASKĘ? Tutaj również ogranicza Cię wyobraźnia! Maski „Zakazu Stękania” możesz użyć jako: gadżetu na imprezę, zabawki dla dzieci, ozdoby w domu / biurze, inspiracji do działania i szukania rozwiązań. Informacje techniczne: Czas składania: 2-4h (zależny od Twojego tempa i użytych materiałów) Otrzymasz plik PDF do wydrukowania (polecamy gruby papier). Wystarczy biały papier i czarny tusz. Plik zawiera niezbędne instrukcje składania maski. Przydatne narzędzia: nożyczki, klej do papieru, taśma klejąca. Ebook porusza temat "Zakaz. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Stękania". Jeśli interesuje Cię: samodzielnego, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: składania) w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2829 osób
ISBN 978-8-3785-3425-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Maska Ici Ici - "Zakaz Stękania" (do samodzielnego składania) Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany