Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Maj 2020 , 95 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2874 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa Fronda / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik zawiera szczegółowy opis przejścia rozszerzenia DLC zatytułowanego Nadzorca (Overlord). Podpowiada także w jaki sposób odnajdywać potrzebne przedmioty, rozwiązywać zagadki, docierać do nowych lokacji i pokonywać przeciwników. Mass Effect 2: Overlord - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. (2) Schowanie talerza komunikacyjnego ( Nadzorca- Talerz komunikacyjny) (7) Odnalezienie pierwszego pakietu danych (Nadzorca- Talerz komunikacyjny) Aktywacja DLC (12) Odnalezienie szóstego pakietu danych (Nadzorca- Talerz komunikacyjny) (2) Odnalezienie stacji Prometeusz (Nadzorca- Stacja Atlas) (3) Odnalezienie stacji Atlas (Nadzorca- Stacja Atlas) (4) Odnalezienie serwerowni (Nadzorca- Stacja Atlas) (5) Zniszczenie wrogiej WI (1) (Nadzorca- Stacja Atlas) (5) Rozwiązanie zagadki (Nadzorca- Stacja Prometeusz) (8) Odnalezienie drugiego pakietu danych (Nadzorca- Talerz komunikacyjny) Informacja o grze Overlord to dodatek do stworzonej przez studio Bioware produkcji RPG zatytułowanej Mass Effect 2. DLC oferuje dużą dawkę walk, jak również pozwala na efektowne przemieszczanie się z użyciem poduszkowca. Gra Mass Effect 2: Overlord, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł premierę światową miał w 2010 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: inny język. Ebook porusza temat Effect. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Overlord. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2874 osób
ISBN 978-83-8055-190-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Mass Effect 2: Overlord - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany