Modeluj, rozwiązuj problemy i wizualizuj wyniki z MATLAB-em i Simulinkiem! Wykonaj złożone obliczenia i wykresy bez programowania Poznaj składniki pakietu MATLAB, przygotuj niezawodne i łatwe w użytkowaniu programy Napisz przyjazne aplikacje App z interfejsem graficznym użytkownika Poznaj elegancję programowania obiektowo zorientowanego >Wykorzystaj biblioteki Toolbox w praktyce
 • Przeprowadź symulację procesów w Simulinku
 • MATLAB to interaktywne środowisko przeznaczone do rozwiązywania złożonych problemów matematycznych, ekonomicznych i inżynierskich, znajdujące zastosowanie w różnych dziedzinach nauki i techniki. Ten program to jedno z podstawowych narzędzi codziennej pracy naukowców, inżynierów oraz analityków finansowych. W połączeniu z Simulinkiem oferuje im ogromne możliwości modelowania i symulacji układów dynamicznych. Dzięki wydajnym algorytmom obliczeniowym i mechanizmom analizy wyników MATLAB i Simulink pozwalają szybko i efektywnie wykonywać złożone obliczenia oraz prezentować ich wyniki w postaci grafiki dwu- i trójwymiarowej.

  Sprawne korzystanie z MATLAB-a wymaga pewnej wiedzy i opanowania narzędzi oferowanych przez program. Jedno i drugie znajdziesz w książce „MATLAB® i Simulink®. Poradnik użytkownika. Wydanie IV ”. Poznasz najważniejsze zagadnienia związane z zastosowaniem tego środowiska w praktyce. Nawet jeśli nie miałeś z nim wcześniej do czynienia, szybko staniesz się zaawansowanym użytkownikiem pakietu. Ebook wprowadzi Cię w podstawowe zagadnienia związane z obliczaniem złożonych wyrażeń matematycznych, rozwiązywaniem równań i tworzeniem aplikacji. Poznasz metody numerycznego wyznaczania wyników i przybliżania przebiegów funkcji. Nauczysz się też korzystać z rozszerzeń MATLAB-a i używać pakietu Simulink.

  • Podstawy pracy w środowisku MATLAB
  • Licencje dla domu, studenta i uczelni
  • Natychmiastowe wyniki obliczeń i ich wizualizacja bez programowania
  • MATLAB w chmurze, na ekranie smartfona, tabletu lub przeglądarki WWW
  • Programowanie i prezentacja wyników obliczeń w Live Editorze
  • Używanie prostych i złożonych typów danych
  • Programowanie zorientowane obiektowo
  • Tworzenie aplikacji App z graficznym interfejsem użytkownika
  • Rozwiązywanie różnych rodzajów równań i układów równań
  • Modelowanie, symulacja i analiza w pakiecie Simulink
  • Obliczenia równoległe na procesorach wielordzeniowych, na karcie graficznej i klastrach
  • Korzystanie z rozszerzeń i bibliotek MATLAB-a i Simulinka

  Poznaj najskuteczniejsze narzędzie pracy inżynierów, matematyków i ekonomistów!

  ---

  UWAGA: promocja (nie tylko) akademicka! Przy zakupie minimum 15 sztuk książki otrzymasz rabat 25% na ten tytuł.

  Ebook porusza temat MATLAB. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Simulink. Jeśli interesuje Cię: Poradnik, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: użytkownika w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Wydanie.

  Więcej

  Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

  Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

  Odbierz Rabat

  Inne ebooki w kategorii Matematyka

  Ebook 101 zabaw z klockami. Nauka matematyki poprzez zabawę. Podręcznik dla rodziców i nauczycieli
  Ebook Domowe lekcje matematyki
  Ebook Matematyka. Tablice maturzysty
  Ebook Matematyka. Tablice gimnazjalisty
  Ebook Matematyka stosowana. Przykłady z życia wzięte
  Ebook Metody logiki. Dedukcja

  ISBN 978-83-283-4260-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
  Tytuł: MATLAB i Simulink. Poradnik użytkownika. Wydanie IV Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany