Autor: Hotek Mike, Wrzesień 2020 , 676 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3127 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Książkowe Klimaty [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

EGZAMIN MCTS 70-432: Implementacja i obsługa Microsoft SQL Server 2008 Training Kit Podwójny zestaw szkoleniowy. Ebook pozwala zdobyć umiejętności przydane w pracy i wymagane na egzaminie MCTS 70-432. Stosując własne tempo można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu. Wzięte z życia scenariusze przykładowe i zadania pomagają utrwalić zdobyt ą wiedzę i zastosować ją w praktyce. Ten oficjalny podręcznik firmy Microsoft został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu nauki. Zwiększ swoje szanse na egzaminie ucząc się, jak: konfigurować bazy danych, tworzyć kopie zapasowe i je przywracać, tworzyć partycjonowane tabele, indeksy i widoki indeksowane, konfigurować usługi i komponenty zarządzania środowiskiem, ochronić się przed nieupoważnionym dostępem na każdym poziomie infrastruktury zabezpieczeń, projektować i wdrażać rozwiązania wysokiej dostępności, zarządzać zadaniami, alertami i operatorami SQL Server Agent, identyfikować problemy związane z usługami, wielodostępem i realizacją zadań. Ebook porusza temat Egzamin. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Implementacja. Jeśli interesuje Cię: obsługa, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Microsoft w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Server.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3127 osób
ISBN 978-8-3754-1047-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: MCTS Egzamin 70-432. Implementacja i obsługa Microsoft SQL Server 2008 + płyta CD Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany