Autor: Adam "Speed" Włodarczak, Styczeń 2005 , 56 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1140 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wallace D. Wattles / -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do wojennej gry akcji Men of Valor: Vietnam zawiera kompletny opis przejścia wszystkich operacji na normalnym (Normal) poziomie trudności.Skrócona wersja spisu treści:-Witaj w piekle!-Kilka wskazówek-Trening-[Da Nag\ Body Count-[Da Nag\ Clearing the Hamlet cz.1-[Da Nag\ Clearing the Hamlet cz.2-[Da Nag\ Nig ht Trip-[Da Nag\ Operation Starlight cz.1-[Da Nag\ Operation Starlight cz.2-[Iron Triangle\ Jungle Ambush cz.1-[Iron Triangle\ Jungle Ambush cz.2-[Iron Triangle\ Jungle Ambush cz.3-[Iron Triangle\ Eagle Flight-[Khe Sahn Hill Fights\ Contact-[Khe Sahn Hill Fights\ Night Fight on Hill 881N cz.1-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 27Informacja o grzeGra akcji/FPS osadzona w realiach Wojny Wietnamskiej. Naszym zadaniem jako gracza, jest pokierowanie poczynaniami jednego z amerykańskich żołnierzy walczących w tym konflikcie.Gra Men of Valor: Vietnam, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł premierę światową miał w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Valor:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Vietnam. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1140 osób
ISBN 978-83-8050-658-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Men of Valor: Vietnam - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany