Autor: Dawid Borycki, Marzec 2014 , 304 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5779 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Polskie Autorki! / Literatura obyczajowa Wydawnictwa Czwarta Strona do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Uzupełnij swój pakiet Office i zrób na tym interes! Programuj aplikacje dla Microsoft Office 2013 i 365 z wykorzystaniem technologii: Visual Studio Tools for Office Visual Basic for Applications JavaScript oraz HTML Microsoft Office to niezwykle elastyc zny i przy tym bardzo popularny pakiet biurowy. Dużej części jego użytkowników wystarczają podstawowe możliwości pakietu. Jednak istnieje spora grupa osób chcących mieć dostęp do jeszcze bardziej zaawansowanych narzędzi bez konieczności rezygnowania z uniwersalnej wersji Office’a. Dla nich właśnie powstają niewielkie aplikacje-dodatki, które można kupić w sklepach internetowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak projektować takie przydatne programy, trafiłeś na idealną książkę. W tej publikacji znajdziesz omówienie sposobów tworzenia makr, dodatków i aplikacji dla Microsoft Office 2013 i 365 z wykorzystaniem trzech najpopularniejszych technologii: Visual Studio Tools for Office, Visual Basic for Applications oraz JavaScript Object Model. Każda z nich została opisana na konkretnych przykładach. Pokazano tu sekwencję kroków, które trzeba wykonać, by makropolecenie lub dodatek zaczęły poprawnie działać. Omówiono różne opcje, biblioteki kontrolek, sposoby integracji dodatków z programami Office’a i kwestie publikacji gotowych aplikacji. Rozszerz możliwości swojego pakietu Office! Projekt aplikacji-dodatku VSTO Kontrolki Windows Forms w dodatkach VSTO Tworzenie tabel, zarządzanie dokumentami i wbudowane okna dialogowe w VSTO Korespondencja seryjna i dostęp do danych z wykorzystaniem technologii ADO.NET Entity Framework Integracja skoroszytów z zewnętrznymi źródłami danych Rejestracja, edycja i publikacja makr z wykorzystaniem VBA Wykorzystanie VBA do tworzenia wykresów, regresji liniowej oraz korespondencji seryjnej Dostęp do wbudowanych funkcji Excela z poziomu VBA Programowanie makr w Wordzie: tabele i wykresy, zarządzanie dokumentami Szablon projektu aplikacji dla pakietu Office 2013 i 365 w JavaScript Object Model Programowanie widoków i dostęp do zawartości dokumentów w JavaScript Object Model Wykorzystanie danych z serwisów internetowych na przykładzie Google Maps w JavaScript Object Model Naucz się ulepszać Microsoft Office 2013 i 365! Ebook porusza temat Microsoft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Office. Jeśli interesuje Cię: Praktyczne, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: programowanie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to dodatków.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5779 osób
ISBN 978-83-246-3307-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Microsoft Office 2013. Praktyczne programowanie makr i dodatków Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany