Autor: Phillip Wicklund, Październik 2020 , 514 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1803 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Ucz się języków obcych z kursami video! [od -50% do -60%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Przenieś wykorzystywane rozwiązania Microsoft SharePoint do chmury uzyskasz lepsze możliwości skalowania i wyższy poziom dostępności tych rozwiązań, a jednocześnie zmniejszysz koszty operacyjne. Ekspert SharePoint w przystępny sposób podpowie Ci, jak dostosować i utrzymywać rozwiązania SharePoint. Uzyskasz także praktyczne porady dotyczące przeprowadzenia migracji rozwiązań biznesowych do usług Microsoft SharePoint Online lub do chmury prywatnej, wykorzystującej własne centrum danych. Niniejsza Ebook to idealny poradnik dla specjalistów IT, architektów i osób odpowiedzialnych za podejmowanie kluczowych decyzji. Rozszerzaj i wzbogacaj rozwiązania SharePoint w chmurze   Ocena współczynnika ROI stosowanych rozwiązań w chmurze publicznej, prywatnej i hybrydowej Konstruowanie rozwiązań w chmurze publicznej w oparciu o współużytkowany lub dedykowany serwer Korzystanie z usług Microsoft Office 365 dla poczty elektronicznej, komunikacji, tworzenia dokumentów i wielu innych funkcji Dostosowywanie usług SharePoint Online przy użyciu rozwiązań izolowanych i programu SharePoint Designer Zarządzanie tożsamościami i uwierzytelnieniem za pomocą narzędzia Windows PowerShell Instalowanie SharePoint w chmurze prywatnej przy użyciu Hyper-V i Microsoft System Center Usprawnienie automatyzacji chmury prywatnej, dostępności i izolacji danych za pomocą funkcji wielokrotnego najmu Phillip Wicklund jest konsultantem w zakresie produktu SharePoint, który zaprojektował dziesiątki korporacyjnych środowisk SharePoint i nimi zarządzał. Wielokrotnie wypowiadał się w kwestiach technologii i produktów SharePoint, a także jest autorem książek dla projektantów i specjalistów IT. Ebook porusza temat Microsoft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: SharePoint. Jeśli interesuje Cię: Rozwiązania, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: oparte w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to chmurze.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -14%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1803 osób
ISBN 978-8-3754-1096-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Microsoft SharePoint 2010: Rozwiązania oparte na chmurze Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany