Autor: Itzik Ben-Gan, Wrzesień 2020 , 254 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7014 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Ukończ kurs, zdobądź kwalifikacje i podbij rynek pracy! [od 9,90zł]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Niniejsza Ebook demonstruje metody optymalizowania kwerend oraz efektywnego rozwiązywania różnego typu problemów przy użyciu funkcji okna w języku T-SQL. Itzik Ben-Gan, ekspert w zakresie języka T-SQL, tłumaczy, w jaki sposób realizować obliczenia na zbiorach wierszy w uniwersalny, czytelny i wydajny sposób. Ebook stanowi doskonałą pomoc dla administratorów oraz programistów baz danych i demonstruje praktyczne zastosowania różnych narzędzi T-SQL do spełniania typowych wymagań biznesowych. Dowiedz się jak: Optymalizować tradycyjne kwerendy przy użyciu nowych narzędzi W pełni wykorzystywać potencjał funkcji analitycznych, takich jak m.in. RANK, CUME_DISC czy LAG Implementować funkcje hipotetycznego zbioru oraz rozkładu odwrotnego w standardowym języku SQL Stosować strategie usprawniające stronicowanie, filtrowanie, przestawianie oraz obsługę sekwencji Skracać czas działania kwerend przy użyciu partycjonowania, kolejności i indeksów pokrywających Korzystać z nowych operatorów optymalizujących takich jak Window Spool Realizować standardowe zadania m.in. sumy bieżące, mediany i luki Ebook porusza temat Microsoft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Server. Jeśli interesuje Cię: Optymalizacja, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: kwerend w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to użyciu. Jeśli szukasz ebooków o: funkcji, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7014 osób
ISBN 978-8-3754-1098-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Microsoft SQL Server 2012. Optymalizacja kwerend T-SQL przy użyciu funkcji okna Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany