Autor: Benjamin Nevarez, Październik 2015 , 384 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10668 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Skuś się na kryminały! / Wydawnctwo Marginesy do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wrzuć piąty bieg! Microsoft SQL Server 2014 to najnowsza wersja serwera bazodanowego firmy Microsoft. Ta platforma jest rozwijana od ponad 25 lat, a każda kolejna jej wersja wprowadza serię ulepszeń — zarówno w obszarze możliwości, jak i wydajności. Jednak sam rozwój serwera nie wystarczy, żeby błyskawicznie wyciągać z bazy danych kluczowe informacje. Konieczna jest także optymalizacja parametrów jego pracy oraz zadawanych zapytań SQL. Jak to zrobić? Na to i wiele innych pytań odpowiada ta niepowtarzalna Ebook. Została ona w całości poświęcona optymalizacji serwera oraz zapytań SQL. W kolejnych rozdziałach znajdziesz bezcenne informacje na temat rozwiązywania problemów z zapytaniami oraz optymalizacją zapytań. Ponadto zrozumiesz sposób działania optymalizatora, zalety dynamicznych widoków oraz znaczenie dobrze wybranych indeksów. Microsoft SQL Server zbiera liczne informacje na temat swojej pracy — możesz je wykorzystać do podkręcenia jego osiągów. Ta Ebook jest obowiązkową lekturą każdego administratora, który ma do czynienia z Microsoft SQL Server!   Zrozum jak działa optymalizator zapytań. Znajduj problemy za pomocą rozszerzonych zdarzeń, śledzenia SQL Trace, dynamicznych widoków DMV, mechanizmu Data Collector i innych narzędzi. Pracuj z operatorami dostępu do danych, złączeń, agregacji, współbieżności i modyfikacji. Przyśpiesz zapytania i znacząco podnieś wydajność aplikacji tworząc odpowiednie indeksy. Zrozum statystyki i poznaj sposoby naprawiania błędów w szacowaniu kardynalności. Maksymalizuj wydajność operacji OLTP za pomocą funkcjonalności baz OLTP przechowywanych w pamięci (Hekaton), w tym tabel zoptymalizowanych do pracy w pamięci i natywnie kompilowanych procedur przechowywanych. Monitoruj i promuj magazynowanie planów i wykorzystuj je do poprawiania wydajności aplikacji. Popraw wydajność zapytań hurtowni danych za pomocą indeksów magazynu kolumn. Radź sobie z ograniczeniami procesora zapytań za pomocą podpowiedzi i innych metod. Zmuś Microsoft SQL Server do pracy na najwyższych obrotach! Ebook porusza temat Microsoft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Server. Jeśli interesuje Cię: Optymalizacja, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zapytań w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10668 osób
ISBN 978-83-283-1162-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Microsoft SQL Server 2014. Optymalizacja zapytań Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany