Autor: Rafał "WLQ" Wilkowski, Lipiec 2020 , 57 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2516 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Mistrz czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów. Do końca dnia (10.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Microsoft Train Simulator zawiera szczegółowy opis wykonania 50 zadań w trybie Drive a Train na sześciu trasach przebiegających przez tereny Japonii i USA. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[Hisatsu Line\ Passanger Activity Tutorial-[Hisatsu Line\ Quake-Damaged Track-[Hisatsu Line\ Short Passanger Run-[Hisatsu Lin e\ Isaburo-[Hisatsu Line\ Low Fuel-[Hisatsu Line\ Shinpei-[Hisatsu Line\ Westboma River View In the Spring-[Innsbruck - St. Anton\ Bar Car Set Out-[Innsbruck - St. Anton\ Passanger Activity Tutorial-[Innsbruck - St. Anton\ Royalty on Bard-[Innsbruck - St. Anton\ Bride and Groon-[Innsbruck - St. Anton\ Replacement locomotive-[Innsbruck - St. Anton\ Short Passanger Run-[Innsbruck - St. Anton\ St. Anton - Innsbruck In the Winter-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 51Informacja o grzeSymulator kolei umożliwiający prowadzenie pociągów po dokładnie odwzorowanych, zarówno nowoczesnych jak i historycznych trasach kolejowych takich jak Latający Szkot czy Orient Express.Gra Microsoft Train Simulator, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku symulatorów. Tytuł wydany został w Polsce w 2001 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Microsoft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Simulator. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2516 osób
ISBN 978-83-8050-976-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Microsoft Train Simulator - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany