Autor: Sharp John, Wrzesień 2020 , 808 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 586 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wsłuchaj się w jesień! / Audiobooki po 14,90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Praktyczny przewodnik krok po kroku nauki programowania w języku Visual C#. Naucz się krok po kroku, jak tworzyć własne aplikacje w oparciu o język Visual C# 2010 oraz platformę Microsoft .NET Framework 4.0. Ebook jest przeznaczona dla osób posiadających już podstawowe umiejętności w zakresie programowania, pozwalając w serii ćwiczeń praktycznie opanować zasady języka C# i twor zenie aplikacji i składników dla systemu Windows. Dowiedz się jak: Używać zmiennych, instrukcji, operatorów i metod Utworzyć aplikację opartą na platformie Windows Presentation Foundation Tworzyć interfejs użytkownika i sprawdzać poprawność wprowadzanych danych Zarządzać błędami i obsługiwać wyjątki Zarządzać zasobami przy użyciu procesu oczyszczania pamięci Używać typów ogólnych, tworzyć nowe typy danych oraz składniki wielokrotnego użytku Odpytywać i manipulować danymi przy użyciu zapytań w języku LINQ oraz bibliotek ADO.NET Badać obsługę wielowątkowości oferowaną przez bibliotekę Task Parallel Library Rozpocząć tworzenie własnych usług webowych przy użyciu platformy Windows Communication Foundation Ebook porusza temat Microsoft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Visual.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 586 osób
ISBN 978-8-3754-1066-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Microsoft Visual C# 2010. Krok po kroku z płytą CD Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany