Autor: Sharp John, Wrzesień 2020 , 922 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4474 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka 555 zagadek o Tatrach. Do końca dnia (22.09.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Praktyczny przewodnik po podstawach programowania w Microsoft Visual C# przy użyciu Visual Studio 2015 Rozszerz swoje umiejętności i samodzielnie poznawaj najnowszą wersję języka Microsoft Visual C# i Visual Studio 2015. Jeśli jesteś doświadczonym projektantem oprogramowania i chcesz poznać nowe możliwości i usprawnienia, znajdziesz tu niezbędne wskazówki, ćwiczenia i przykładowy kod, niezbędne do tworzenia skutecznych, skalowalnych aplikacji dla systemu Windows 10 i Universal Windows Platform. Dowiedz się jak: Szybko zacząć tworzyć projekty i kod Visual C# przy użyciu Visual Studio 2015 Posługiwać się zmiennymi, operatorami, wyrażeniami i metodami Kontrolować przebieg programu przy użyciu wyrażeń decyzyjnych i iteracyjnych Budować bardziej odporne aplikacji dzięki zarządzaniu błędami, wyjątkami i zasobami Opanować podstawy programowania obiektowego w Visual C# Korzystać z typów wyliczeniowych, struktury, kolekcji, indeksatorów i innych zaawansowanych funkcjonalności Tworzyć zapytania do danych przy użyciu wyrażeń LINQ Usprawniać działanie aplikacji za pomocą metod asynchronicznych Rozdzielać logikę aplikacji od obsługi zdarzeń Upraszczać projektowanie dzięki nowym szablonom aplikajci Implementować wzorzec Model-View-ViewModel (MVVM) Budować aplikacje Universal Windows Platform, które gładko dostosowują się do środowiska komputerów, tabletów i smartfonów Integrować chmurowe bazy danych Microsoft Azure i usługi Web   O czytelniku Ebook ta jest przeznaczona dla: Programistów i projektantów oprogramowania, dla których Visual C# jest nowym językiem lub przechodzącym ze starszych wersji Czytelnik powinien mieć znać przynajmniej jeden język programowania Nie jest wymagana wcześniejsza znajomość platformy Microsoft .NET ani środowiska pro-gramistycznego Visual Studio   O autorze John Sharp głównym technologiem w Content Master, stanowiącej część CM Group Ltd., firmie projektowej i konsultacyjnej zlokalizowanej w Gloucester, Wielka Brytania. Jako ekspert od projektowania aplikacji Microsoft .NET utworzył wiele tutoriali, dokumentów i prezentacji na temat systemów rozproszonych, usług Web, aplikacji chmurowych i języka C#. Jest autorem Windows Communication Foundation Step by Step i współautorem kursu certyfikacyjnego firmy Microsoft 70-480: Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3. Ebook porusza temat Microsoft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Visual.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4474 osób
ISBN 978-8-3754-1183-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Microsoft Visual C# 2015 Krok po kroku Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany