Autor: Stanek William R., Sierpień 2020 , 666 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4393 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Na przestrzeni wieków... [HISTORIA -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ten poręczny i zwięzły przewodnik kieszonkowy pozwala błyskawicznie znajdować odpowiedzi na pytania dotyczące codziennej administracji systemu Windows Server 2008 Release 2. Zawiera opisy podstawowych poleceń i technik w formie tabel przeglądowych, instrukcji krok po kroku i list. Dostarcza dokładne informacje potrzebne do zaoszczędzenia czasu i wykonania zadania zarówno w miejscu prac y, jak i poza nią. Szybki dostęp do informacji na następujące tematy: Planowanie i wdrażanie ról, usług i funkcji Zarządzanie i rozwiązywanie problemów z Active Directory Tworzenie i zarządzanie kontami użytkowników i grup Konfigurowanie sieci TCP/IP, protokołów IP w wersjach 4 i 6 oraz sieci wirtualnych Administrowanie ustawieniami zabezpieczeń, szablonami i zasadami Rozwiązywanie problemów z drukowaniem Zarządzanie systemami plików, dyskami i macierzami RAID Automatyzowanie zadań przy użyciu Windows PowerShell Wdrażanie udostępniania danych i strategii kopii zapasowych Monitorowanie i dostrajanie wydajności Ebook porusza temat Microsoft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Windows. Jeśli interesuje Cię: Server, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Vademecum w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to administratora.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4393 osób
ISBN 978-8-3754-1064-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Microsoft Windows Server 2008 R2. Vademecum administratora Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany