Autor: Mariusz Stepień, Październik 2002 , 140 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11950 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo Von BOROWIECKY /  -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wybierz się w podróż w krainę muzyki tworzonej z pomocą komputera. Naucz się wykorzystywać bogate możliwości MIDI. MIDI to coś więcej niż sposób zapisu melodyjek tworzących tło niektórych stron internetowych. MIDI jest profesjonalnym standardem, w oparciu o który komunikują się ze sobą rozmaite urządzenia: syntezatory, komputery, sekwensery, efekty i klawia tury muzyczne, używanym przez amatorów i profesjonalistów na całym świecie. Ebook omawia zarówno "technologiczne" jak i "muzyczne" aspekty MIDI. Dzięki niej nauczysz się przygotowywać muzykę na swoim PC, poznasz nie tylko sam standard i jego zastosowania, ale i konkretne programy, takie jak Cubase czy SoundFont Studio. Opisano: Podstawy MIDI Łączenie urządzeń wraz ze schematami połączeń Sekwenser Cubase -- tworzymy utwór krok po kroku MIDI w praktyce -- radzenie sobie z problemami Sound Blaster Audigy jako moduł brzmieniowy Inne aplikacje przydatne do tworzenia muzyki Ebook porusza temat Cyfrowy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: interfejs. Jeśli interesuje Cię: instrumentów, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: muzycznych w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11950 osób
ISBN 83-7197-892-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: MIDI. Cyfrowy interfejs instrumentów muzycznych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany