Autor: Sourabh Sharma, Maj 2017 , 216 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10493 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Sprawdź młodzieżowe książki od We Need YA! / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Chmury obliczeniowe otworzyły nowe możliwości projektowania aplikacji korporacyjnych. Obecnie konstruuje się je z małych, lekkich i zorientowanych na proces komponentów, nazywanych mikrousługami. Tworzone w ten sposób aplikacje są skalowalne i łatwe do zarządzania, a przy tym niezwykle elastyczne i wykorzystujące dostępne zasoby w wyjątkowo efektywny sposó ;b. Jak łatwo się przekonać, projektowanie i implementacja mikrousług otwierają przed programistami Javy bardzo obiecujące perspektywy! Niniejsza Ebook jest przeznaczona dla programistów Javy, którzy znają podstawowe pojęcia dotyczące mikrousług i chcą tworzyć funkcjonalne aplikacje biznesowe w tej technologii. Przedstawiono tu najważniejsze zasady realizacji dużych projektów, zaprezentowano ważne szczegóły dotyczące konfiguracji środowiska programistycznego i ciągłej integracji, które ułatwią wdrażanie mikrousług. Opisano zalety i sposoby wykorzystania biblioteki Spring Security. Przedstawiono dobre praktyki projektowania mikrousług, a także techniki ich debugowania, tak aby bez problemu można było zaprojektować i wdrożyć aplikację w środowisku korporacyjnym. Niektóre zagadnienia omówione w książce: środowiska programistyczne i narzędzia do projektowania mikrousług różne technologie wdrażania mikrousług zabezpieczanie mikrousług, w tym uwierzytelnianie i autoryzacja testowanie mikrousług za pomocą klientów REST tworzenie interfejsów użytkownika w technologii Angular JS typowe problemy związane z projektowaniem mikrousług i ich rozwiązywanie Mikrousługi — sprytne rozwiązania biznesowe dla dużych korporacji! Sourabh Sharma tworzy aplikacje od ponad 10 lat. Jest cenionym ekspertem w dziedzinie tworzenia, wdrażania i testowania wielowarstwowych aplikacji internetowych. Opracował i wdrożył wiele rozwiązań samodzielnych i chmurowych dla klientów z listy Fortune 500. Jest autorem wielu systemów opartych na mikrousługach. Sharma jest pasjonatem Javy. Uwielbia analizowanie skomplikowanych problemów i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań. Ebook porusza temat Mikrousługi. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Poradnik. Jeśli interesuje Cię: eksperta, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10493 osób
ISBN 978-83-283-3218-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Mikrousługi w Javie. Poradnik eksperta Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany