Autor: Goldberg Daniel, Larsson Linus, Sierpień 2020 , 268 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5024 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Gotowy na odkrycie tajemnicy? Kryminały i sensacja do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Kilka lat temu pochodzący ze Sztokholmu Markus Notch Persson był nieznanym i znudzonym życiem programistą. Dzisiaj jest podziwianą na całym świecie osobistością i multimilionerem. Minecraft, gra którą Markus stworzył po godzinach, stał się jednym z najpopularniejszych rodzajów rozrywki od czasów Tetrisa. O Minecrafcie z pasją dyskutują miliony ludzi, i to niezależnie od wieku. Niniejsza Ebook o powiada historię niezwykłego sukcesu, szybkich pieniędzy oraz potęgi technologii cyfrowej, która potrafi wstrząsnąć w posadach niejednym imperium. Mówi również o kreatywności, wykluczeniu oraz poczuciu wyobcowania. Markus po raz pierwszy otwarcie opowiada o swoim życiu: o szkolnym biurku zapełnionym klockami LEGO czy pierwszym komputerze przyniesionym pewnego dnia do domu przez ojca. Opowiada również o dorastaniu w rodzinie napiętnowanej przez uzależnienie od narkotyków i wewnętrzny konflikt. Jest to jednak przede wszystkim Ebook o cienkiej linii oddzielającej pozornego odludka od geniusza kreatywności. Fascynująca opowieść o narodzinach komputerowego wizjonera. Minecraft: Niezwykła historia Markusa Notch Perssona i gry, która wszystko zmieniła to historia Kopciuszka doby Internetu. O AUTORACH: Linus Larsson i Daniel Goldberg są wolnymi strzelcami piszącymi dla kilku szwedzkich gazet. Od wielu lat zajmują się badaniem skandynawskiej branży technologicznej. Ich pierwsza Ebook, Swedish Hackers (Szwedzcy hakerzy), ukazała się w roku 2011. Ebook porusza temat Minecraft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Niewiarygodna. Jeśli interesuje Cię: historia, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Markusa w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Notcha. Jeśli szukasz ebooków o: Perssona, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat wszystko.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5024 osób
ISBN 978-8-3773-1185-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Minecraft. Niewiarygodna historia Markusa Notcha Perssona i gry, która wszystko zmieniła Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany