Autor: Warner Timothy L., Wrzesień 2020 , 278 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2762 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki #EbookowaJesień

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Uruchom swój własny serwer Minecraft: przejmij pełną kontrolę nad grą! Co może być jeszcze lepsze od gry w Minecrafta? Uruchomienie własnego serwera. Oto kompletny, zaktualizowany przewodnik, jak to zrobić nawet jeśli nie masz żadnych doświadczeń z sieciami i serwerami! Bestsellerowy autor Timothy L. Warner omawia wszystko, co trzeba wiedzieć, od elementarnych podstaw po finalne dopasowania. Nauka odbywa się poprzez przejrzyste instrukcje krok po kroku, zaprojektowane dla najnowszych serwerów Minecrafta. Autor prowadzi czytelnika poprzez przygotowanie komputera i sieci instalowanie podstawowego serwera i wydajnych alternatywnych rozwiązań zapraszanie i zarządzanie użytkownikami zabezpieczanie przed griefingiem i innymi atakami dodawanie wtyczek i modułów wykorzystanie usług hostingowych zapewnianie prawdziwie zadziwiających wrażeń z gry. Celem numer 1 tej książki jest zapewnienie lepszej zabawy przy grze. Ale przy okazji można zdobyć również umiejętności praktyczne, przydatne w karierze zawodowej! Zdobądź pogłębioną wiedzę o grach dzięki utrzymywaniu własnego serwera Skonfiguruj swój komputer, aby niezawodnie hostować Minecrafta Kontroluj swój serwer poprzez konsolę Minecraft Server Przyłączaj użytkowników, komunikuj się z nimi i określaj reguły, do których muszą się stosować Poznaj podstawowe umiejętności zapewniające niezawodność i wydajność serwera Zabezpiecz serwer i użytkowników i powstrzymaj ataki griefingu Upraszczaj złożone moduły przy użyciu zintegrowanych pakietów i wyzwalaczy Oceniaj i wybierz niezależnego dostawcę hostingu Dostosuj początkowe lobby, aby pomóc nowym użytkownikom znaleźć swoją drogę Obsługuj wiele światów i teleportację Zarabiaj pieniądze dzięki reklamom, sponsorom, aktualizacjom lub dostępowi VIP   Minecraft jest znakiem towarowym Mojang Synergies / Notch Development AB. Ebook ta nie jest afiliowana ani sponsorowana przez Mojang Synergies / Notch Development AB. Ebook porusza temat Minecraft:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: serwery. Jeśli interesuje Cię: Kompletny, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: przewodnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2762 osób
ISBN 978-8-3754-1164-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Minecraft: serwery. Kompletny przewodnik Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany