Jak poderwać dziewczynę? ❔Pokonać stres, nieśmiałość i brak pewności siebie? 😳 Podryw to kontakt z kobieta, który kończy sie uzyskaniem jej numeru. 📱Zapytaj się kogokolwiek, kto już ma dziewczynę, że to niełatwe.😱 Sposobów na podryw jest wiele. Znajdziesz je na YouTube, albo w ebooku tu przedstawionym. 😯Nauczysz się praktycznych metod oraz rozwiązań typowych problemów. Czy to na ulicy, w klasie, czy szkole albo w pracy bądź na imprezie. 😉Będziesz znał dobre teksty, również te śmieszne, olśnisz dziewczynę😍 i uzyskasz jej numer albo umówisz się na ciąg dalszy.😀 Kup ten ebook, a Twoje szanse na ciekawe relacje z dziewczynami wzrosną. 😎

Opinie

"Jestem dopiero na 57 pytaniu, a mam wrażenie olśnienia. Tyle rzeczy mi się wyjaśniło, że szok." - Adam

"Książka generalnie godna polecenia- dobrze systematyzuje wiedzę, bardzo dobrze ukierunkowuje na właściwe podejście do "sprawy" "

"Bardzo dobra książka. Dobrze wytłumaczone co robić a czego nie robić"

"Fajne podstawy, które każdy facet wiedzieć powinien"

Ocena czytelników: ◼◼◼◼◻◻

Polecamy też:

Sekrety seksualnej pewności siebie ebook
Megadopalacz Twojego życia erotycznego Relacje mężczyzn z kobietami to coś, wokół czego kręci się nasza planeta. Ciągłe iskrzenie, buzowanie i ruch między dwoma biegunami powinny przypominać zbliżenie Marsa i Wenus. Do tego dochodzi ta uwielbiana przez kobiety „chemia” — cokolwiek to jest, stanowi dopalacz wzajemnych stosunków. A jak to w ygląda u Ciebie? Czy jesteś mistrzem kontaktów damsko-męskich? Jeśli nie, najwyższa pora, byś i Ty został Casanovą XXI wieku.
Pierwsza strona tej książki zwiastuje ostatni dzień Twojego życia w ciele nerwowego, smutnego kolesia. Nadszedł czas, by Twoje ciało dostało to, czego pragnie.

- Zaczniesz podrywać najładniejsze dziewczyny, jakie spotkasz na swojej drodze.
- Przestaniesz być wykorzystywany przez partnerki, traktujące Cię jak naiwniaka.
- Poznasz zasady, dzięki którym wytworzysz „chemię” już na pierwszym spotkaniu!

To poradnik dla facetów, którzy faktycznie kochają kobiety. UWAGA — część technik uwodzenia jest tak niemoralna, nieetyczna, aspołeczna, manipulacyjna, że powinno się ich zabronić. Jednak płeć piękna także ma swoje niegrzeczne triki...


Marcin Szabelski, znany jako „Adept”, w ciągu ostatnich sześciu lat, nie mając dużo pieniędzy ani superwyglądu, przespał się ze 172 wybranymi przez siebie pięknymi kobietami, w tym z modelkami i aktorkami. Jego obecna partnerka to prawdziwa bogini. Szabelskiego cechują go nie tylko znakomite umiejętności trenerskie, ale także specyficzne podejście do pracy z uczniem. Przy nim nie istnieją wymówki, nie odpuści, póki nie przełamiesz w sobie tego, co Cię blokuje. Uczył się bezpośrednio od największych uwodzicieli USA. Obecnie jest najstarszym z trenerów grupy Warsaw Lair (wl.com.pl).
Jeżeli masz uwagi lub chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami — napisz na adres: adept@wl.com.pl.

Ebook porusza temat Mistrz. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: podrywu. Jeśli interesuje Cię: Sztuka, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: uwodzenia w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to słowami.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Relacje damsko-męskie

Ebook 101 pomysłów na randkę
Ebook 30 dni do zmian w związku
Ebook 3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość
Ebook ABC Seksualności
Ebook ABC związków
Ebook Sztuka wojny w uwodzeniu kobiet. Mądrość mistrza Sun Tzu w służbie podrywu

ISBN 978-83-283-3670-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia słowami Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany