Autor: Zygmunt Bałtruszewicz, Luty 2015 , 45 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3309 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki LEKTURY /-45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

"Mity i nauka o fizyce współczesnej" to lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników i znawców nauk ścisłych. Autor w swoim zbiorze porusza bowiem najważniejsze "ścisłe" teorie naukowe. Mówi m.in. o indeterminizmie w mikrofizyce, ogólnej teorii względności oraz zagadnieniach związanych z czasem i przestrzenią. Publikacja poza solidną dawką danych naukowych zawiera t akże refleksje autora, który nie boi się polemizować z największymi autorytetami filozoficznymi i fizycznymi. Bałtruszewicz ochoczo wyjaśnia wszystkie zawiłe kwestie, dzięki czemu książkę czytać mogą także laicy i osoby niezwiązane ze światem nauki. Dla każdego czytelnika będzie to bowiem interesująca podróż przez świat liczb i wykresów. Ebook porusza temat fizyce. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: współczesnej.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3309 osób
ISBN 978-83-7975-008-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Mity i nauka o fizyce współczesnej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany