Autor: Michał Krzymowski, Edmund Klich, Kwiecień 2012 , 170 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11356 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Zgarnij dodatkowy rabat -15% na kursy video!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Pułkownik Edmund Klich ujawnia kulisy badania katastrofy smoleńskiej. Nasz akredytowany przy MAK opowiada, co działo się od pierwszych godzin po katastrofie, jak reagowali Rosjanie, jak polski rząd, jak powstawał raport MAK, który za katastrofę wini wyłącznie stronę polską. Znaczną część książki wypełniają unikatowe, nigdy nie publikowane dokumenty Ebook porusza temat czarna. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: skrzynka. Jeśli interesuje Cię: katastrofie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: smoleńskiej w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to rozmawia. Jeśli szukasz ebooków o: Michał, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Krzymowski.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11356 osób
ISBN 9788377000953. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Moja czarna skrzynka. O katastrofie smoleńskiej rozmawia Michał Krzymowski Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany