Autor: Bożena Fabiani, Wrzesień 2012 , 384 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6629 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki TOP100 Wydawnictwa AGORA!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Kiedy patrzę na obraz, zawsze interesuje mnie człowiek, który go namalował. Chwytam go za opończę czy kabat, zależnie od epoki, i proszę: opowiedz mi coś o sobie! Staram się o nim dowiedzieć jak najwięcej, żeby ukazać go na tle epoki, wpisać w historię, podpatrzyć prywatnie żeby się z nim spotkać. I jeżeli uda mi się przenieść Słuchacza bodaj na chwilę w dawno minione czasy i zachęc ić do bliższego kontaktu ze sztuką, będę uważała, że Ebook spełniła swoje zadanie. Autorka Dla wiernych Słuchaczy swoich audycji w radiowej Dwójce i dla nowych fanów, dla miłośników sztuki Autorka nagrała ten zbiór gawęd, w których opowiada o najsłynniejszych artystach włoskich doby renesansu: Michale Aniele, Rafaelu, Tycjanie, Tintoretcie, Lavinii Fontanie i innych. Pełne wydanie na podstawie edycji książkowej z 2012 r. Ebook porusza temat gawędy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: sztuce.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6629 osób
ISBN 9788327302182. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Moje gawędy o sztuce Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany