Autor: Maria Sokół, Sergiusz Flanczewski, Roland Zimek, Sierpień 2006 , 1424 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2060 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Wędrówki przez czas. Nieoczywiste rozmowy o dziejach Europy. Do końca dnia (26.01.2022) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

MS Office XP/2003 PL -- cała firma na Twoim biurku MS Office w wersji XP oraz 2003 PL jest znacznie lepszy niż jego poprzednicy. Znajdziesz tu bardziej przejrzystego Excela, w którym poprowadzisz księgowość i rejestrację czasu pracy. W nowym Wordzie przygotujesz e-ankietę i estetyczną wizytówkę i będziesz łatwiej operować obiektami r ysunkowymi. PowerPoint ożywi każdą Twoją prezentację i sformatuje tekst tak, jak chcesz. A nowy Outlook to już nie tylko skrzynka pocztowa, ale też sprawny organizator Twojego czasu pracy. Myślisz "Prezentacja" i PowerPoint daje Ci gotowy projekt. Zamiast dzwonić do księgowej, sięgasz po Excela. Na pytanie "Czy mam jutro czas?" odpowiada Ci Outlook. A pisma przygotowuje Twój redaktor Word. Poznaj bliżej swoich nowych pracowników. Dowiedz się, jak wydawać im polecenia i zapytaj, co jeszcze mogą dla Ciebie zrobić. Opanuj obsługę pakietu MS Office XP/2003 PL. Excel: dokumenty księgowe: rejestr należności i zobowiązań, faktury VAT, rozliczenia dewizowe, rozliczanie wyników sprzedaży i kosztów paliwa, tworzenie cenników i ofert, bardziej i mniej znane funkcje Excela. Word: korzystanie z gotowych wzorów umów o pracę, zlecenia i o dzieło, gotowe szablony: wizytówka, zaproszenie, naklejka samoprzylepna, indywidualizowanie listów wysyłanych do wielu osób: korespondencja seryjna, PowerPoint: animacje i obiekty rysunkowe w prezentacji, gotowe tła i rozkłady tekstu na slajdach, sposoby wyświetlania prezentacji, Outlook: ustawianie kont pocztowych, organizowanie czasu pracy: kalendarz i przypomnienia o ważnych terminach, opracowanie graficzne wiadomości: papeterie, kolory, czcionki, podpisy. Dlaczego warto się przestawić na nową wersję MS Office? Nawet duże firmy rozwiązują większość problemów finansowych w Excelu. Korzystając z Worda XP/2003 PL, nie będziesz musiał płacić za projektowanie firmówek. Dobrze przygotowanej prezentacji w PowerPoincie pozazdroszczą Ci nawet profesjonalni graficy komputerowi. A systematycznie prowadzony Outlook nie pozwoli Ci zapomnieć o ważnych sprawach. Nie myśl więcej o czasach, kiedy komputer był maszyną do pisania i kiedy musiałeś wyrywać sobie włosy z głowy, aby zmusić go do współpracy. Twórz dokumenty z elementami grafiki: plikami WordArt, autokształtami i znakami wodnymi Buduj w Wordzie bazy kontaktów i automatycznie adresuj koperty i pisma Wprowadź system obsługi pism wchodzących i wychodzących Opracowuj animowane, dźwiękowe i dobrze rozplanowane prezentacje na slajdach Włączaj do prezentacji zdjęcia, schematy i rysunki Sprawnie korzystaj z książki adresowej Outlooka, Planuj w Outlooku zadania dla siebie i współpracowników, Poznaj bliżej formuły i funkcje Excela, Przygotuj system korespondujących ze sobą dokumentów rozliczeniowych. Ebook porusza temat Office. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: XP/2003. Jeśli interesuje Cię: biurze, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: sekretariacie w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2060 osób
ISBN 83-246-0542-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: MS Office XP/2003 PL w biurze i sekretariacie. Tom I i II Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany